Apartamenty Velvet, Poznań
Gry turystyczne

Szczegóły atrakcji

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Gry turystyczne

Miasto staje się Twoją planszą

Gry turystyczne to wyjątkowy projekt stworzony jako alternatywa tradycyjnego zwiedzania. W odróżnieniu do popularnych gier miejskich, które najczęściej odbywają się w konkretnym miejscu o konkretnym czasie gry turystyczne pozwalają na większą swobodę. Gry te również oparte są o scenariusze, które ukazują miasto z nieco odmiennej strony, jednak to Ty wybierasz sobie czas, jaki chcesz poświęcić zabawie. Zaczynasz kiedy chcesz i poruszasz się własnym tempem. Jedyne, co musisz zrobić, to pobrać kartę startową z internetu i dobrze się bawić.

Dostępne są różne kategorie scenariuszy, między innymi detektywistyczne, historyczne, rowerowe lub architektoniczne. Do wyboru są również różne sposoby poruszania się: pieszo, rowerem, samochodem a nawet kajakiem.

 

Więcej info: Gry turystyczne

Zobacz na mapie
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij