Apartamenty Velvet, Poznań
Apartamenty VELVET
  1. Strona główna
  2. O nas
  3. Nasza misja i wartości

Nasza misja i wartości

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Misja i wartości czyli po co to robimy?

"Misja jest zadaniem zrealizowania określonej wizji, ponieważ wizja jest w gruncie rzeczy długotrwałym zadaniem, które powinno obowiązywać firmę przez całe jej istnienie" - Henry Ford

 

...względem Gości

Oferując noclegi w naszych Apartamentach Velvet dokładamy wszelkich starań, by nasi Goście czuli się u nas jak w domu. Służymy Państwu pomocą oraz radą przed przyjazdem, w trakcie całego pobytu, a także już po zakończonej wizycie w naszym obiekcie. Nieustannie staramy się poprawiać jakość naszych usług i komfort w pokojach, a nasz personel z radością pokieruje Państwa przez ulubione zakątki naszego pięknego miasta.

Zdajemy sobie sprawę, że kontakt i relacje z Gościem przed przyjazdem oraz po wykonaniu usługi są równie ważne, jak podczas samego pobytu. Pragniemy zawsze wywrzeć dobre pierwsze wrażenie oraz utrzymać te pozytywne relacje w przyszłości.

Szanujemy prawo Gości do swobodnego dysponowania swoim czasem, więc procedura meldunku i wymeldowania sprowadzona jest do minimum... lub nie ma jej wcale!

...względem Pracowników

Każdy członek naszego zespołu jest równie ważny, ponieważ jest najlepszy w tym co robi. Głęboko wierzymy w pracę zespołową, a działając wspólnie i we wzajemnym zrozumieniu stajemy się silniejsi i skuteczniejsi.

 

Twój nocleg w Poznaniu Nasze pokoje

Zobacz na mapie
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij