Apartamenty Velvet, Poznań
Gear UP!

Szczegóły atrakcji

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Gear UP!

Podwozie w górę!

GearUP! to idealna opcja dla wszystkich, którzy skrycie marzą o zostaniu pilotem samolotu. Pilotowanie Boeinga 737 na pewno będzie wspaniałym przeżyciem. Profesjonalny symulator lotów stwarza prawdziwą iluzję latania i jest to jednocześnie jedyny pełnowymiarowy, certyfikowany symulator B737NG w Polsce. Oprócz atrakcji i form spędzania czasu symulator pełni również funkcję treningową dla zawodowych pilotów liniowych oraz kandydatów ze szkół lotniczych.

W ofercie atrakcji można znaleźć regularne loty o różnych długościach oraz opcję z wyborem trudnego lotnica do lądowania, między innymi port lotniczy Gibraltar. Port ten znany jets z tego, że jego pas startowy przecina ulica prowadząca z przejścia granicznego do centrum miata i która zamykana jest na około 10 minut podczas każdego startu i lądowania. Dla wszystkich fanów programu telewizyjnego "Katastrofa w przestworzach" idealną ofertą może okazać się "Ocal 737". Podczas Twojego lotu pojawiać się będą mniejsze lub większe awarie samolotu, z którymi należy się uporać i bezpiecznie wylądować. W końcu na pokładzie Twojego samolotu jest prawie 200 osób!

 

Więcej info: GearUP!

Zobacz na mapie
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij