Apartamenty Velvet, Poznań
Jelonek - koncert

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Jelonek - koncert

20 grudnia 2019

Jelonek rusza w Polskę z koncertami promującymi najnowszy krążek „Masakra Klasyki". Zespół zagra we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Bilety na najnowszą trasę już dostępne.

Jelonek koncerty 2019

  • Warszawa - 7.12, Remont
  • Kraków 12.12, Klub Studio
  • Wrocław 13.12, Stary Klasztor
  • Poznań, 2012,U Bazyla
Będziemy brykać, swawolić, baraszkować, figlować, broić, hasać, bisurmanić oraz dopuszczać się przedświątecznej rozpusty przy gorących rytmach mazurków, oberków, menuetów i innych rokendroli i metallurgiów!

Oferta ta obejmuje gwarantowane i satysfakcjonujące wysmyczkowanie (na godziny, z możliwością przedłużenia smyczka), zryczałtowane upogowienie cielesne, zwolnioną z vat i z wad koncertową przyduśkę przysceniczną połączoną z gratisowym, publicznym ocieractwem w traycyjnej ścianeczce śmiercieczki.

A wszystko to przy autorskiej muzykoterapii jelonkowatej leczącej wiele schorzeń np. reumatyzm mózgu, alergie na kafelki w toalecie, fobie przed kucnięciem, zboczne skrzywienie kręgosłupa moralnego i wiele innych, niepotwierdzonych przypadków wyleczenia.

Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego, rockowego Mikołaja o gorących kolankach i metalowego kolędowania z wypasionymi prezentami "wszystko do 3 zł"!

Zobacz na mapie
Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij